Hakkmızda

Gökkuşağı Yazılım ve Danışmanlık olarak Yazılım geliştirme, Bilgisayar, Bilgisayar Bileşenleri, Network ve Sunucu aksamları satışı ve satış sonrası teknik servis hizmetleri vermek amacıyla 2005 yılında kurulduk. Kurulduğumuz yıldan itibaren de Mikro Yazılım bayiliği yapmaktayız. Firmamız uzman kadrosu ve inovatif bakış açısıyla teknoloji dünyasına yenilikler katarak çalışmalarına devam etmektedir.

İş ortaklarımıza sunduğumuz çözümlerden bazıları şu şekildedir; Bugün var olan ve gelecekte ortaya çıkması muhtemel ihtiyaçlarını analiz ederek işletmeniz için en uygun Mikro ürününü seçmenizde ve özel yazılım ihtiyaçlarınızı Mikro ile entegre ederek dijital dönüşüm sürecinizde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan en hızlı ve en doğru yazılımlar üretmekteyiz.

Sürdürülebilir karlı büyüme sağlamak isteyen işletmelerin, kurumsal kaynaklarını doğru yönetmesi ve günden güne gelişen teknoloji dünyasında yerini alması önem taşımaktadır. Kurumsal kaynaklarını sağlıklı olarak yönetebilmesi ERP uygulamaları ile sağlanmaktadır. ERP uygulamaları konusunda çalışmalar yaparak iş ortaklarımıza çözümler sunmaktayız.

Teknolojinin sağladığı faydaları yakından takip ederek müşterilerine tüm iş süreçlerini en etkin şekilde yürütebilecekleri kurumsal çözümler sağlayan Firmamız,Süreç ve Uyarlama Danışmanlığı, Özel Yazılım ve Entegrasyon Çözümleri, Eğitim ve Destek Hizmetleri, Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri de sunmaktadır.

Contact Info

Let’s Chat

Get in touch with us to discuss your design needs.

  • 555-555-5555
  • info@companyname.com
  • 123 Main St, Anytown, USA
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram